Зараз в ефірі
🔊

Військо

Радіо Байрактар з Телерадіостудією Міністерства оборони України «Бриз» та Військово-Морськими Силами ЗСУ представляє спільний проєкт "Військо".

Випуск №1

Гість цього випуску – начальник центру комплектування та рекрутингу морської піхоти Віктор Самохін, ведуча програми - журналістка Юлія Чалик. Розмова про рекрутинг до морської піхоти: як це працює? Як обрати собі місце служби за спеціальністю?

Випуск №2

Гість студії - заступник начальника Інституту Військово-Морських Сил з морально-психологічного забезпечення Олександр Веретельников, ведуча програми - журналіст Юлія Чалик. У цій програмі обговорювали підготовку офіцерських кадрів в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» та набір абітурієнтів у 2024 році.

Випуск №3

Гість студії – завідувач кафедри військової підготовки Інституту Військово-Морських Сил Володимир Новохацький. Він розповів про те, як за два роки стати офіцером запасу ВМС України та які військові спеціальності можна отримати на Кафедрі військової підготовки Інституту ВМС НУ “ОМА”. Ведуча програми: журналіст Ольга Магазинська.

Випуск №4

Головна тема цього випуску – рекрутинг до сил ТРО. Хочеш стати оператором БПЛА в Силах територіальної оборони України за програмою «Крилатий ескадрон» або обрати іншу вакансію? Переходь за посиланнями на відповідні ресурси: 

Всі питання та консультації за телефоном: 0 800 50 51 63


👍 Приєднуйтесь до нас!

📱 Слухайте зі смартфона